Právo na Odvolání, Vrácení peněz a Výměnu zboží

1. Zrušení a výměna
1.1 Po provedení objednávky prostřednictvím našich webových stránek můžete svou objednávku zrušit nebo změnit tak, že nám zašlete e-mail.
1.2 Jakmile byla Objednávka zabalena, nelze ji zrušit ani změnit a Objednávka nám musí být místo toho vrácena v souladu s odstavcem 10 níže. Vzhledem k tomu, že naše zboží je zasíláno z Asie, může dojít k delší době přepravy, kterou nemůžeme ovlivnit. Pokud je výrobek (výrobky) již na cestě k vám, není zrušení možné. Vyčkejte prosím, dokud zboží neobdržíte a nevrátíte nám jej. Samozřejmě nás můžete o zrušení objednávky informovat předem. Abychom vám mohli zaručit co nejrychlejší vrácení, prosíme vás o zaslání potvrzení o odeslání.
Předčasné vrácení peněz je možné nejdříve za 16 týdnů po obdržení objednávky, pokud zboží neobdržíte.

1.3 Vzhledem k tomu, že pracujeme s plně automatizovaným systémem, jsou objednávky iniciovány ihned po jejich zadání. Proto bohužel nejsme schopni přerušit proces odesílání až do doručení, takže vrácení peněz před obdržením zboží je možné pouze do 24 hodin po zadání objednávky.
2. Vracení a náhrady
2.1 Naše Zásady vracení zboží jsou součástí těchto Podmínek, za kterých můžete přistupovat na naše webové stránky a používat je.

2.2 Pokud nejste se svou Objednávkou zcela spokojeni, můžete nám zaslat e-mail s informací o Výrobku, který chcete vrátit, a Výrobek nám vrátit. Lhůta pro odstoupení od smlouvy je 30 dní ode dne, kdy jste vy nebo vámi určená třetí osoba, která není dopravcem, převzali nebo převzala poslední zboží.

2.3 Přepravu a náklady na vrácení zboží hradí a hradí zákazník.

2.4 Aby měl Zákazník nárok na vrácení peněz, musí nám být výrobek doručen. Vrácený Výrobek po jeho doručení zkontrolujeme.

2.5 Zajistíte, aby nám byl Výrobek zaslán ve stejném stavu, v jakém byl při obdržení, a aby byl řádně zabalen. Výrobek musí být nepoužitý, visačky na Výrobku nesmí být porušeny a Výrobek musí být v původním obalu. Pokud nám bude Výrobek vrácen v nevhodném stavu, vyhrazujeme si právo vrácení Výrobku nepřijmout.

2.6 Naše doba vyřízení vrácení se liší v závislosti na vaší Objednávce.

2.7 Pokud jsme spokojeni se stavem vráceného Výrobku, zašleme vám e-mail se schválením vrácení. Vrácení peněz bude provedeno v krátké době na platební formulář použitý k zadání Objednávky poté, co vám zašleme oznámení o schválení vašeho vrácení.

2.8 Odvolání je dokončeno, jakmile od nás obdržíte fyzické zboží.

2.9 Vzhledem k tomu, že naše zboží je odesíláno z Asie, může dojít k delší době přepravy, kterou nemůžeme ovlivnit. Pokud je výrobek (výrobky) již na cestě k vám, není storno možné. Vyčkejte prosím, dokud zboží neobdržíte a nevrátíte nám jej. Samozřejmě nás můžete o zrušení objednávky informovat předem. Abychom vám mohli zaručit co nejrychlejší vrácení, prosíme vás o zaslání potvrzení o odeslání. Předčasné vrácení peněz je možné nejdříve za 16 týdnů po obdržení objednávky, pokud zboží neobdržíte.
3. Kroky pro zrušení
1. Vyžádejte si prosím od naší podpory formulář pro zrušení a zašlete nám jej zpět vyplněný, podepsaný a naskenovaný.

2. Zboží zašlete na následující adresu:
Název: Tu Hongming
Číslo: +8617757757961271
Adresa: F2, Building 8, No. 89, Siyuan Road, Yidong Industrial Zone, Niansanli Street, Yiwu, Jinhua, Zhejiang Province 322000, China
Použijte prosím pouze jeden způsob vrácení zboží se sledovacím číslem, abychom mohli přiřadit vaši vrácenou zásilku. Tímto způsobem nás budete o vrácení předem informovat a obdržené zboží bude možné jednoznačně přiřadit ke správné objednávce. Jedině tak můžeme zaručit rychlé vrácení peněz. Po obdržení vrácené zásilky budeme informováni o přijetí a vrácení peněz může být provedeno. Pro vrácení zásilky prosím používejte pouze způsob dopravy s číslem pro sledování, abychom mohli vrácenou zásilku přiřadit.